Programista PHP - OOP, MVC, dependency injection

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się agencji interaktywnych, szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • wdrażanie i rozwój platform e-commerce, cms, crm
  • opracowywanie logiki i architektury aplikacji
  • analiza wymagań
  • tworzenie przejrzystego kodu wysokiej jakości w oparciu o najlepsze wzorce projektowe

 Od kandydata oczekujemy:

  • znajomość PHP łącznie z najnowszymi wersjami
  • znajomość OOP, MVC, dependency injection
  • ukończone studia wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP
  • znajomość jednego z popularnych frameworków: Symfony 2 lub Zend Framework 2
  • znajomość baz danych SQL
  • znajomość JavaScript z jQuery oraz technologii AJAX
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla znaczących klientów
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • pomoc w rozwoju zawodowym poprzez system regularnych szkoleń