Programista PHP - PHP 5, OOP, SQL

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta - Firmy tworzącej oprogramowanie dla MLM poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych,
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,
  • Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania,
  • Wkładanie każdego dnia niezbędnego wysiłku w rozwój siebie oraz firmy

 Od kandydata oczekujemy:

  • Biegła znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
  • Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
  • Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Doświadczenie w pracy z dowolnymi framework'ami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Terminowość i sumienność

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość Zend Framework
  • Znajomość XML i WebServices (SOAP)
  • Znajomość zagadnień Cloud Computing ze wsparciem na Amazon WebServices
  • Znajomość jQuery
  • Znajomość DOCTRINE
  • Znajomość Zend Framework 2
  • Znajomość systemu szablonów Twig
  • Znajomość modelu Git Flow
  • Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer
  • Umiejętność pracy w środowisku Vagrant

 Proponujemy:

  • Swobodną atmosferę pracy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowy system premiowania
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach
  • Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2015)
  • Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne