Programista PHP (platforma Shopware)

Data utworzenia: 2017-03-02

Ogłoszenie w: Kraków

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta, dostawcy produktów i rozwiązań niestandardowych w zakresie Photonics, Thermal Management and Power Technologies, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • Wytwarzanie oprogramowania w oparciu o dobre praktyki, zgodnie z założeniami projektowymi
  • Praca przy nowym, interesującym projekcie (100% rozwój, później 75% rozwój, 25% utrzymanie)
  • Praca w małym, interdyscyplinarnym zespole (optyka, elektronika,chłodnictwo, mechanika)
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Dopracowywanie rozwiązań do standardów obowiązujących w Firmie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań

 Od Kandydata wymagamy:

  • Minimum 2,5 roku doświadczenia w programowaniu PHP
    • Bardzo dużym atutem będzie znajomość platformy Shopware lub innej, podobnej e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania PHP
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość SVN lub innego systemu kontroli wersji

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu w Python
  • Umiejętność projektowania aplikacji deskopowych

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje doszkalające z języka angielskiego w biurze
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego