Programista PHP - programowanie obiektowe

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, jednego z największych domów maklerskich w Europie, poszukujemy w chwili obecnej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych dla wszystkich oddziałów na całym świecie
  • udział w projektach od etapu koncepcji do fazy wdrożenia w środowisku produkcyjnym
  • tworzenie dobrze zaprojektowanego i wydajnego kodu przy użyciu najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • efektywna współpraca z innymi członkami zespołu, dzielenie się wiedzą, wypracowanie najlepszych standardów, metod i procesów kodowania

 Oczekiwania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość PHP i programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS, JavaScript
  • znajomość SQL
  • umiejętność tworzenia stron w technice RWD - Responsive Web Design
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne

 Mile widziane:

  • znajomość frameworka Symfony
  • znajomość frameworka Bootstrap
  • doświadczenie w tworzeniu wydajnych i skalowalnych aplikacji internetowych

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum)
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę na pełny etat oraz umowę o pracę