Programista PHP

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie ONEdot

ONEdot

Firma

Specjalizacje: Aplikacje internetowe, Grafika/Animacja/Muzyka, Programowanie, Strony/Serwisy internetowe, UX/UI

Data utworzenia: 2015-10-13

Ogłoszenie w: Rzeszów

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

ONEdot - Software House, obecna jest na rynku od ponad 12 lat. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stale udoskonalamy ofertę, wdrażamy nowe rozwiązania i budujemy potencjał naszej kadry. Ponad 10 pracowników wspiera swoją pracą takie główne działy jak programiści i web developerzy, Social Media, opieka serwisowa, Wsparcie graficzne. Młody i ambitny zespół daje gwarancję swobodnej i twórczej atmosfery.
Opis stanowiska

Opis stanowiska

Jest to samodzielne stanowisko, w ramach którego do zadań będzie należało m.in. tworzenie warstwy back-end stron i aplikacji tworzonych w firmie.
Wymagania

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i bogate własne portfolio zrealizowanych projektów - Bardzo dobra znajomość języka PHP - Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL) - Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS - Umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie - Zainteresowania z zakresu nowych rozwiązań i trendów w dziedzinie back end Mile widziane: - Znajomość platformy Wordpress na poziomie zaawansowanym - Znajomość Angular JS, Node.js, AJAX etc - Znajomość platformy Prestashop lub Magento - Znajomość XML i WebServices - Znajomość j. angielskiego
Oferta

Co oferujemy?

- Stałą pracę w oddziale firmy w Rzeszowie - Pacę przy ciekawych projektach - Możliwość rozwoju - Swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole
Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

3000 - 5000 zł netto
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)