Programista PHP - Symfony i Subversion

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • diagnoza i rozwiązywanie problemów w zakresie analizy i modyfikacji kodu PHP,
  • rozbudowa portali o nowe funkcjonalności,
  • optymalizacja funkcjonującego już produkcyjnie oprogramowania,
  • udział w projektowaniu nowych systemów opartych na PHP.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP,
  • znajomość tematyki relacyjnych baz danych SQL - MySQL
  • znajomość JavaScript,
  • umiejętność tworzenia poprawnego kodu HTML i CSS,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość framework'u Symfony
  • znajomość framework'u jQuery,
  • znajomość Linuksa - powłoka Bash,
  • doświadczenie w pracy z Subversion,
  • doświadczenie w pracy przy dużych projektach internetowych.

 Proponujemy:

  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy.