Programista PHP z doświadczeniem

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-05-14

Ogłoszenie w: Białystok

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku już od 10 lat,
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w ramach oferowanych szkoleń, warsztatów jak również samorozwoju),
  • Nieformalna i przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku (dotychczas Włochy, Polska i Irlandia),
  • W przypadku pracy w biurze - dogodna lokalizacja pracy, darmowy parking, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Obowiązki:

Nasz Klient poszukuje programisty PHP, który dołączy do zespołu zajmującego się projektowaniem, implementacja oraz utrzymaniem aplikacji. Jako członek zespołu będziesz miał realny wpływ na przebieg i rozwój projektu oraz możliwość uczestniczenia w każdej fazie projektu.

Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w komercyjnym programowaniu aplikacji webowych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5, platformy WordPress i/lub jednego z frameworków (CodeIgniter, Laravel, Zend, Yii),
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (PostgreSQL, MySQL),
  • Dobra znajomość HTML i Javascript,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i zarządzania czasem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w zespole i czytanie dokumentacji technicznej,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych do rozwiązania problemu.

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych z rodziny NoSQL (Cassandra, CouchDB, Elasticsearch, PostgreSQL),
  • Obsługa systemów z rodziny Linux,
  • Znajomość PHP7 i nowych rozwiązań dostępnych w tej wersji języka,
  • Przeszła styczność z technologiami hostingu w chmurze (VPS, kontenery) i dostawcami AWS i GCP,
  • Uprzedni kontakt z językiem Python,
  • Znajomość technologii do cache-owania danych (Redis/memcached) i proxy (Squid, HAProxy,Varnish Cache, nginx).