Programista PHP ze znajomością MVC

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Pracę przy realizacji nowoczesnych projektów IT, szeroko rozpoznawalnych w kraju,
  • Samodzielne stanowisko i tym samym dużą swobodę w doborze technologii i metody pracy,
  • Wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • Elastyczność w doborze formy zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i awansu (plan kariery),
  • Pracę w ścisłym centrum Łodzi,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, z grupą ciekawych, kreatywnych osób,
  • Firmowe turnieje ping-ponga oraz piątkowe integracje :-)

Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań typu WEB w technologii PHP.

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem PHP,
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku PHP (wymaganie kluczowe),
  • Wiedza z zakresu projektowania systemów opartych na technologii PHP, wzorca projektowego MVC i zagadnień programowania obiektowego,
  • Praktyczna znajomość technologii dodatkowych: HTML/XHTML, JavaScript, JQuery, CSS, doctrine, AJAX,
  • Wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych, znajomość SQL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii EJB, WebService, JSF,
  • Znajomość języka UML,
  • Znajomość środowiska deweloperskiego i systemów kontroli wersji,
  • Znajomość popularnych serwerów aplikacji (Tomcat, JBoss),
  • Znajomość języka PL/SQL.