Programista PHP5 & MySQL

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Toruń

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania mobilne szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Gdańsk, Szczecin, Lublin, Zielona Góra, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Bytom, Świdnica, Częstochowa

 Opis stanowiska:

  • wdrożenia stron, portali i aplikacji internetowych
  • rozbudowa i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • projektowanie i utrzymywanie struktury baz danych
  • współpraca w ramach zespołów projektowych

 Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1,5roczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań komercyjnych
  • bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP) i bazy danych MySQL
  • znajomość technologii HTML 5, CSS 3, JavaScript z JQuery
  • doświadczenie w pracy z frameworkami
  • doświadczenie związane z metodami transmisji danych (XML, JSON, SOAP)
  • znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • własna inicjatywa i zaangażowanie pozwalające na objęcie pozycji lidera zespołu programistycznego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu SVN
  • znajomość idei Doctrine i Propel
  • znajomość preferowane Symfony/Zend
  • doświadczenie w pracy z najpopularniejszymi systemami CMS

 Oferujemy:

  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą pracę w firmie o stabilnej i rosnącej pozycji rynkowej
  • udział w ciekawych projektach zarówno dla startupów jak i klientów korporacyjnych
  • pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę.