Programista PHP(Zend/Symfony/Laravel)

Data utworzenia: 2016-08-24

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej

 Oczekiwania:

  • bardzo dobrej znajomości języka PHP - w tym praktyczna znajomość jednego z frameworków: Zend, Laravel, Symfony2
  • znajomości podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN, Git, Geritt)
  • wykształcenia wyższe, techniczne, wskazane informatyczne (mile widziani zarówno absolwenci jak i studenci ostatniego roku studiów informatycznych)
  • znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolności analitycznych
  • odpowiedzialności, sumienności i dokładności

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi: Composer, Bower, Grunt
  • doświadczenie w pracy z AngularJS
  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
  • doświadczenie lub znajomość metodyki Agile / Scrum
  • doświadczenie w korzystaniu z API restowego

 Firma oferuje:

  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii
  • bogaty pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Biegowej, Piłki nożnej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej
  • owocowe czwartki