Programista - Platforma iOS

Data utworzenia: 2016-08-24

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Polsce konsorcjów z branży rozrywkowej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem programistów
  • Śledzenie nowych trendów w branży

 Nasze super wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji pod iOS
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość XML
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu,
  • Umiejętność debugowania aplikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • podstawy inżynierii programowania wraz z wzorcami projektowymi
  • znajomość modeli prezentacji danych, w szczególności jak tworzyć xml-e oraz dane w formacie JSON i kiedy ich używać
  • umiejętność przygotowywania danych do poprawnego działania aplikacji (z jakich bibliotek korzystać itp.)
  • zarządzanie pamięcią oraz widokami kolekcji
  • znajomość optymalizacji oraz narzędzi do profilowania pamięci
  • znajomość programowania równoległego
  • znajomość API Facebook, Google+, Twitter

 Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pełen etat,
  • praca w siedzibie firmy
  • atrakcyjne zniżki na prywatne ubezpieczenie zdrowotne/na życie oraz karty Multisport.