PROGRAMISTA/PROJEKTANT C# .NET

Data utworzenia: 2017-03-09

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • wsparcie Użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej

 Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, technicznego, wskazane informatyczne
  • minimum dwuletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku C# i .NET
  • znajomości środowiska Visual Studio 2015 (lub starszych wersji)
  • umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL\TSQL
  • znajomości ASP.NET MVC lub .Net Windows Forms, ORM (np. Entity Framework)
  • umiejętności pisania testowalnego kodu i tworzenia testów jednostkowych
  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji

 Dodatkowe atuty:

  • mile widziane praktyczne doświadczenie z usługami SSIS i SSRS dla SQL Server
  • mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych
  • umiejętności pracy w zespole2012
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z CSS, JavaScript, HTML, JQuery

 Firma oferuje:

  • dołączysz do przyjaznego zespołu, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • czeka Cię udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych dla największych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce
  • zapewniamy solidny sprzęt komputerowy 16GB RAM, SSD, 2 duże monitory
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce