Programista - Projektant J2EE

Data utworzenia: 2016-10-29

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię J2EE,
  • Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów,
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji,
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych.

 Wymagania:

  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego,
  • Znajomość architektury JEE i wzorców projektowych,
  • Znajomość JSP, JSF, JPA/Hibernate, Webservices,
  • Znajomość Javscript, HTML, CSS, Ajax, jQuery,
  • Znajomość serwerów aplikacji (Weblogic Server / Tomcat),
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i bazodanowych z wykorzystaniem technologii JDBC,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:
    • Hibernate, Struts, Spring,
    • Narzędzi Eclipse (JDeveloper) oraz Redmine / Jira,
  • Pozostałe wymagania:
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Pasja i oddanie pracy,
    • Ukończone (lub realizowane) studia informatyczne,
    • Dyspozycyjność,
    • Terminowość,
    • Odpowiedzialność,
    • Kultura osobista,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej.

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Oracle ADF, Primefaces,
  • Znajomość Middleware (Oracle: BPM, SOA, UCM, jBPM, Oracle Webcenter Portal, Liferay),

 Firma oferuje:

  • Telefon firmowy,
  • Pakiet opieki medycznej.