Programista / Projektant PL-SQL

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Tworzenie rozwiązań opartych o bazy danych Oracle i PL/SQL;
  • Testowanie, analizowanie i usuwanie błędów;
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji;
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych;

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w programowaniu w PL/SQL;
  • Znajomość SQL i PL/SQL;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:
    • Oracle SQL Developer, PL/SQL Developer;
    • SVN/Git;
    • Redmine / Jira;
  • Pozostałe wymagania:
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Pasja i oddanie pracy;
    • Ukończone lub realizowane studia informatyczne;
    • Dyspozycyjność;
    • Sumienność;
    • Terminowość;
    • Odpowiedzialność;
    • Kultura osobista;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej.

 Mile widziane:

  • Znajomość baz danych takich jak:
    • Oracle UCM
    • PostgreSQL
    • MySQL

 Oferujemy:

  • Telefon firmowy;
  • Pakiet opieki medycznej.