Programista Python

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Kraków

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • nasz back-end napisany jest w języku Python, więc oczekujemy co najmniej dobrej znajomości Pythona,
  • oczekujemy, że twój kod będzie czytelny i przejrzysty oraz że jesteś w stanie wytworzyć do niego dobrej jakości dokumentację,
  • praca wyłącznie w biurze w Krakowie - przy tym projekcie praca zdalna nie wchodzi w grę,

 Nasze super wymagania:

  • ugruntowaną wiedzę i praktyczne doświadczenie w pracy z Python oraz językami skryptowymi,
  • minimum roczne doświadczenia w programowaniu w języku Python,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

 Dodatkowe atuty:

  • Tornado Web Server,
  • MangoDB
  • RabbitMQ

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę wśród najlepszych specjalistów przy ciekawym projekcie i kolejnych
  • praca w przyjaznym, otwartym zespole,
  • uczciwość na każdym etapie współpracy,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego.