Programista Python

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Projekt: Projekty dotyczą przetwarzania języka naturalnego, wizji komputerowej, analizy Big Data oraz innych inteligentnych rozwiązań.

Zadania:

  • Współpraca z zespołem komputerowego przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Tworzenie prototypów oraz komercyjnego oprogramowania dla jednej z największych firm R&D
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z Big Data

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Mile widziana znajomość bibliotek do przetwarzania języka naturalnego
  • Mile widziana znajomość innych języków skryptowych, relacyjnych baz danych oraz baz danych NoSQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii