Programista SCADA

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-14

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

1.        CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz

2.        Wpisane w temacie wiadomości : CV – Programista SCADA.

Zakres obowiązków:

  • Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),
  • Przygotowanie aplikacji dla stacji SCADA, paneli HMI, raportowanie, analiza danych,
  • Wdrażanie oraz testowanie dostarczanych systemów SCADA,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi dostarczanych aplikacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, informatyka, elektrotechnika),
  • Znajomość oprogramowania narzędziowego (np. WinCC, FTV, Indusoft, Wonderware InTouch, Reporting Services),
  • Znajomość języków programowania (np. C/C++, Java, VB),
  • Znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych,
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju,
  • Prawo jazdy,
  • Chęć kształcenia i poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer,
  • szansę zdobycia cennego i poszukiwanego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT),
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Programista SCADA. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.