Programista / Starszy Programista NET

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-04-01

Ogłoszenie w: Gdańsk

Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my. Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.
Obowiązki

Obowiązki

wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów, projektowanie architektury aplikacji.
Wymagania

Wymagania

umiejętność programowania w języku .NET (w tym również ASP.NET), umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych, minimum 3 letnie doświadczenie jako programista, znajomość wzorców projektowych, ogólna wiedza z zakresu IT, dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, determinacja w osiąganiu celów i poczucie odpowiedzialności, systematyczność i sumienność, zaangażowanie.
Oferta

Co oferujemy?

ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT, możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, uczestnictwo w ciekawych projektach, możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań, swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii Contact Center. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem Programista NET:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)