Programista Sybase

Data utworzenia: 2016-05-04

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z czołowych grup medialnych w naszym kraju, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • administracja i rozwój systemu sprzedaży
  • tworzenie interfejsów wymiany i mechanizmów agregowania danych
  • webservices, Microsoft Integration Services + Analysis Services, pliki tekstowe
  • tworzenie i optymalizacja raportów (Powerbuilder, Olap/Excel)
  • analiza potrzeb biznesowych i przekładanie ich na rozwiązania techniczne
  • utrzymanie i rozwój systemu raportowania (Microsoft BI)

 Od Kandydata wymagamy:

  • doświadczenie w pracy w środowisku Sybase Powerbuilder w wersji 7 oraz późniejszych (PFC, webserwisy)
  • bardzo dobra znajomość SQL/T-SQL
  • doświadczenie w administracji serwerem Sybase ASE 15
  • zdolności analityczne, umiejętność wyszukiwania rozwiązań
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne
  • zewnętrzne źródła danych - OLAP, makra VBA)
  • doświadczenie w pracy z biznesem i użytkownikami systemów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji oraz udział w telekonferencjach

 Mile widziane będzie:

  • znajomość PHP,Javascript (jQuery,Ajax),HTML,CSS

 Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w stabilnej firmie
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • miłą atmosferę