Programista systemu MS Dynamics NAV

Data utworzenia: 2016-10-11

Ogłoszenie w: Kraków

Dla maszego klienta ktory posiada 20 letnie doświadcze w dziedzinie ERP i rozwiązań komplementarnych oraz jest lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics NAV, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Rzeszów, Wrocław

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
  • Samodzielna realizacja prac programistycznych w środowisku systemu Microsoft Dynamice VAV zarówno w starszych wersjach jak również w najnowszych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji prac programistycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Umiejętność łatwego uczenia się

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics NAV ze strony dostawcy

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych, krajowych oraz międzynarodowych projektach
  • Praca w przyjaznej atmosferze wśród pasjonatów
  • Karta ENELMED
  • Karta benefit