Programista

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-10-03

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w rozwojowym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Multisport.

Zadania:

  • Tworzenie funkcjonalności dot. planowania i projektowania sieci światłowodowych
    w języku Python dla narzędzia QGIS oraz bazy PostgreSQL
  • Wspólna praca koncepcyjna podczas definiowanie wymagań
  • Testowanie oraz walidacja zaimplementowanych funkcjonalności w narzędziu
  • Wdrażanie zmian w procesie inwestycyjnym w Firmie oraz w Firmach Partnerskich

Wymagania:

  • Programowanie w Python (minimum 2-3 lata doświadczenia)
  • Zarządzanie bazami danych MS SQL i PostgreSQL (+PostGIS)
  • Znajomość rozwiązań GIS (tj. QGIS lub ArcGIS) będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie  w powierzone zadania
  • Chęci  do pracy oraz rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny
pod poniższym przyciskiem