PROGRAMISTA-WEB DEVELOPER /Java/Spring/

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-12-21

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w zakresie nowych technologii, poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Opis stanowiska

Udział w tworzeniu i implementacji innowacyjnych aplikacji webowych z wykorzystaniem najnowszych technologii webowych, Rozwijanie własnych rozwiązań jak i praca nad systemami wdrażanymi za granicą, Praca z użytkownikami biznesowymi, Ocena i identyfikację nowych technologii, Projektowanie graficznego interfejsu użytkownika, Testowanie oraz zapewnienie jak największej jakości produktów.
Wymagania

Wymagania

Wykształcenie techniczne (informatyka lub pokrewne), Doświadczenie w pracy z technologiami WEB, Bardzo dobra znajomość języka Java, Doświadczenie w pracy z frameworkami Spring, Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych, Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, Doświadczenie w testowaniu aplikacji web
Oferta

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie, Umowę o pracę , Interesującą I niezależną pracę w międzynarodowym środowisku, Elastyczne godziny pracy, Prywatną opiekę medyczną, Możliwość rozwoju zgodnie z wybraną ścieżką zawodową, Możliwość udziału w międzynardowych projektach, Dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie Dofinansowanie do karty Multisport
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)