Project Manager - Agile

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów informatycznych dotyczących utrzymania i rozwoju aplikacji lub infrastruktury IT , zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami.
  • Współpraca z właścicielami procesów biznesowych, weryfikacja potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na projekty informatyczne.
  • Nadzór nad odbiorem, testowaniem i wdrożeniem wykonanych projektów.
  • Podejmowanie decyzji dotyczących funkcjonalności elementów rozwijanego systemu
  • Budowanie dobrych relacji z innymi zespołami
  • Współpraca z zewnętrznymi klientami - nadzorowanie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem, analiza potrzeb klienta, wsparcie działu handlowego w procesie rozbudowy zakresu usług świadczonych u klienta,
  • Pełnienie roli kierownika liniowego kilkuosobowej grupy

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT.
  • Znajomość elastycznych (AGILE) metodyk zarządzania projektami.
  • Znajomość "tradycyjnych"
  • Doświadczenie we współpracy z właścicielami procesów biznesowych w celu jak najlepszego dostosowania projektu do ich wymagań.
  • Biznesowa oraz techniczna znajomość rynku rozwiązań portalowych i/lub e-commerce i/lub wytwarzania oprogramowania
  • Gotowość wspomagania procesu Analizy Biznesowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektu.
  • Samodzielność w pracy
  • Dyplom ukończenia wyższej uczelni z zakresu nauk ścisłych lub technicznych
  • Co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego na stanowiskach kierownika projektu, kierownika produktu lub kierownika zespołu

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy