Project Manager IT

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie rozwijącej się firmy (software house) tworzącej rozwiązania IT dla klientów z branży Telco i Finance szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami wytwarzania programowania na potrzeby klienta zewnętrznego
  • Stała współpraca z klientem/ami firmy
  • Stała współpraca zarówno z zarządem firmy jak i poszczególnymi działami
  • Rozwój kompetencji członków zespołu projektowego
  • Dbanie o zakończenie projektu zgodnie z harmonogramem
  • Dbanie i wygaszanie we wczesnej fazie konfliktów zarówno w zespole projektowym jak i w współpracy z klientem

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość praktyczna i teoretyczna metodyki "Scrum" bądź innych "lekkich" metodyk zarządzania projektami IT
  • Doświadczenie w aktywnym zarządzaniu projektami wytwarzania oprogramowania na potrzeby klienta
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyznaczania wspólnych celów projektowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje "leaderskie"
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym
  • Doskonała umiejętność zapobiegania konfliktom i ich rozwiązywania
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w zespole projektowym jako programista, bądź analityk
  • Ukończona uczelnia wyższa kierunek informatyka, telekomunikacja bądź kierunki pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Miłe widziane doświadczenie w rozproszonych projektach OpenSource

 Proponujemy:

  • Umowę o pracę bądź kontrakt
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia pracy