Project Manager / Scrum Master

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Prowadzenie projektów informatycznych w roli Project Managera
    • Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie i kontrola zadań, dbanie o przepływ dokumentów i informacji w zespole,
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
    • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji klienta.
    • Odpowiedzialność za budżet, harmonogramem i zakres prowadzonych projektów
    • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
    • Tworzenie planów projektu, monitorowanie postępów prac, raportowanie
  • Uczestnictwo w projektach w roli Scrum Mastera
    • Przewodnictwo w zakresie stosowania Scrum/Agile w organizacji i zespołach projektowych
    • Wsparcie Product Ownera i zespołu deweloperskiego - zrozumienie metodyki, samoorganizacja zespołów, organizacja spotkań Scrumowych, coaching
    • Znajdowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu
    • Wsparcie Product Ownera w zakresie zarządzania backologiem

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane IT lub finansowe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w projektach IT
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość Scruma poparta co najmniej 2 letnim doświadczeniem pracy w zespołach Scrumowych, najlepiej w roli Scrum Mastera
  • Znajomość technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
  • Znajomości technologii IT pozwalającej na swobodną dyskusję z developerami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności liderskie oraz komunikacyjne, umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Znajomości zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych i produktów ubezpieczeniowych
  • Dobrej znajomości narzędzi (m.in. Word, Excel, Visio, MS Project, PowerPoint, Jira)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze finansów
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną (PMP, Prince2, Scrum)
  • Doświadczenie w projektach IT w innych rolach - developera, analityka

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w doświadczonym, kreatywnym i zgranym zespole
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Szkolenia z zakresu prowadzenia projektów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języka obcego
  • Możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: piłki nożnej i biegowej
  • Owocowe czwartki

 Dodatkowe:

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na rozwiązania
  • Silna osobowość, umiejętność wywierania wpływu