Project Manager z doświadczeniem w projektach wzdrożeniowych systemów ERP

Data utworzenia: 2016-04-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • projekt
    • Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie prac projektowych
    • Aktywne zarządzanie zmianami w zakresie projektu, identyfikacja potencjalnych ryzyk i opracowanie planów awaryjnych
    • Zarządzanie zmianami oraz jakością w realizowanym projekcie
    • Przygotowanie/uaktualnianie/wykonanie budżetu Projektu
    • Tworzenia raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania, zasobów i kosztów, raporty wykonania),
    • Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych ze wszystkimi stronami projektu
  • zespół
    • Koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu
    • Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie wdrażanych funkcjonalności
    • Komunikacja z Managerami poszczególnych oddziałów w zakresie wdrażanych funkcjonalności i rozwiązywanie ew. konfliktów
    • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów wewnątrz zespołu projektowego
    • Identyfikacja i zarządzanie zależnościami projektu i elementami krytycznymi występującymi podczas pracy
    • Zapewnienie satysfakcji Managerów ze zrealizowanego projektu
    • Opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
    • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
    • Ocena zasobów ludzkich potrzebnych do osiągnięcia celów projektu
    • Uświadomienie managerom ich roli i zadań w projekcie
    • Współpraca z dostawcą/producentem rozwiązania

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami ERP w dużych i dynamicznie rozwijających się organizacjach ( min 2 projekty ERP)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemów informatycznych (preferowane wdrożenia systemów klasy CRM/ERP/Workflow)
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (SCRUM LUB/I PMI LUB/i Prince2)
  • Wysokie umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych
  • Znajomość procesów biznesowych (preferowane branże: usługi, handel )
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji projektowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie / Orientacja na cel

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawym projekcie