Projektant .NET/Team Leader

Data utworzenia: 2016-10-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej na rynku systemów CRM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • koordynacja projektowania oraz budowy/integracji oprogramowania dla Klientów
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań i technologii usprawniających pracę naszych Klientów
  • zarządzanie zespołem lub częścią zespołu tworzącego oprogramowanie
  • nadzór nad procesem testowania wykonywanego oprogramowania,
  • definiowanie i rozwój dobrych praktyk oraz standardów w dziedzinie rozwoju oprogramowania,
  • tworzenie oprogramowania,

 Nasze oczekiwania:

  • preferowane przynajmniej minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w projektach opartych na .NET
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji internetowych w ASP.NET w języku C#,
  • znajomość technologii związanych z budową aplikacji wielowarstwowych WCF/Web Services, SOAP
  • znajomość ASP.NET MVC oraz jQuery, JavaScript, CSS, AJAX, XML, XSL
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL
  • wykształcenie wyższe, informatyczne
  • staranność, dokładność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się,

 Oferujemy:

  • udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach dla wiodących klientów
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia)
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie