Projektant / Programista ERP

Data utworzenia: 2016-04-08

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku polskim od wielu lat, święcącej tryumfy na wielu polach w tym rozwiazania ERP, CRM, Bi szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie rozszerzeń systemu klasy ERP,
  • Praca w środowisku MS-SQL, PowerBuilder, .NET,
  • Wprowadzanie zmian do istniejących rozwiązań,
  • Tworzenie, prowadzenie dokumentacji,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

 Nasze super wymagania:

  • Znajomości obiektowych języków programowania,
  • Znajomości relacyjnych baz danych (MS-SQL),
  • Znajomości T-SQL,
  • Znajomości środowiska .NET,
  • Dyspozycyjności, wysokiego zaangażowania,
  • Znajomości języka angielskiego.

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość środowiska PowerBuilder będzie wielkim atutem,
  • Znajomość języków skryptowych,
  • Znajomość systemów klasy ERP, FK, KP, itp., rozumienie domeny biznesowej,
  • Znajomość UML, Umiejętność prowadzenia dokumentacji, technik testowania,
  • Znajomość systemów zarządzania wersją.

 Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy,
  • Umowę o pracę, bądź inną formę współpracy dogodną dla pracownika,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w zakresie systemów zarządzania oraz nowoczesnych technologii,
  • Czas pracy dostosowany do potrzeb pracownika,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do literatury i materiałów,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe).