Projektant/Programista Java - Dział Rozwiązań Internetowych i Korporacyjnych

Data utworzenia: 2016-11-12

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • udział w projektowaniu oraz implementacji systemów
  • analiza, testy, wdrażanie i wstępna eksploatacja oprogramowania
  • dokumentowanie prac projektowo - implementacyjnych, tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej

 Nasze super wymagania:

  • umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • dobra znajomość Java EE (m.in. technologie: Spring, Hibernate, JSF)
  • znajomość SQL pozwalająca na swobodne tworzenie zapytań
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • analityczny umysł nastawiony na rozwiązywanie problemów
  • zaangażowanie w wykonywane zadania, samodzielność, umiejętność współpracy

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi i technologii:
    • IntelliJ IDEA,
    • Enterprise Architect,
    • Maven,
    • Jenkins,
    • Javascript,
    • inne technologie Web Services

 Proponujemy:

  • współpracę przy innowacyjnych projektach, umożliwiających zastosowanie autorskich rozwiązań
  • dostęp do nowych technologii
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość wdrażania swoich autorskich rozwiązań i pomysłów w tworzonych systemach,
  • pakiet socjalny, m.in.:
    • karta medyczna
    • karta Benefit
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • promocje pracownicze na usługi grupy kapitałowej
    • treningi w sekcjach sportowych: maratończyka, piłki siatkowej, piłki nożnej