Projektant/ Programista .Net

Data utworzenia: 2016-07-15

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Zadania:

  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów firmy,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

 Oczekiwania:

  • Umiejętność programowania w C# (.Net 3,5, .Net 4.0),
  • Praktyczna znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML,
  • Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji,
  • Znajomość wzorca architektonicznego MVC,
  • Wykształcenie wyższe, minimum licencjackie / inżynierskie, preferowane informatyczne,
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego,
  • Znajomości relacyjnych baz danych - preferowana platforma to MS SQL,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii .NET i relacyjnych baz danych.

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość pracy za granicą,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity: dofinansowania (wakacje,remont, święta),pakiet medyczny.