Projektant SOA / EAI - Java/Jee - projektowanie zorientowane na usługi

Data utworzenia: 2016-03-14

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, unikatowej firmy na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Analiza, projektowanie i nadzór nad wdrażaniem rozwiązań realizujących wyznaczoną strategie IT oraz architekturę rozwiązania wyznaczoną na etapie koncepcji
  • Aktualizacja i współtworzenie korporacyjnego modelu architektury
  • Przeprowadzanie code review w zakresie swoich kompetencji
  • Programowanie rozwiązań

 Nasze super wymagania:

  • Znajomości:
    • Wzorców architektonicznych i zagadnień związanych z SOA (projektowanie zorientowane na usługi)
    • Wzorców EAI
    • Zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w tym języka T-SQL
    • Znajomość popularnych baz danych komercyjnych i open source (od strony projektowej)
    • Narzędzi kontroli wersji SVN, CVS
    • Notacji UML
    • Notacji BPMN
    • Znajomość Technologii Web Services (WSDL, XSD, XML), narzędzi kontroli wersji SVN, CVS,
    • Narzędzia Enterprise Architekt
  • Doświadczenia w programowaniu na platformie Windows i w technologiach Microsoft: C#, .NET (ASP.NET, WCF, Entity Framework), IIS, SQL Server
  • Znajomości Microsoft Sharepoint od strony użytkowej
  • Umiejętności:
    • Analitycznego myślenia
    • Dekompozycji złożonych zagadnień
    • Projektowania rozwiązań rozproszonych, wielowarstwowych i komponentowych
    • Dokumentacji stworzonej architektury rozwiązania w postaci projektu technicznego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Notacji Archimate
  • TOGAF v9
  • Rozwiązań w zakresie ETL, BI, CRM
  • Rozwiązań portalowych w tym Microsoft SharePoint