QA Engineer (Mid/Senior)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Rzeszów

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
  • Udział w interesujących projektach, również z klientami międzynarodowymi
  • Pracę w biurze zajmującym część parteru i cały pierwszy poziom, w przestrzeni podzielonej na 5-6 osobowe pokoje
  • Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Duży parking
  • Lektoraty językowe
  • Kebabowe czwartki
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Eventy firmowe
  • Owoce od okolicznych rolników
  • Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!
  • Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja

Dodatkowe informacje:

  • Wykorzystywane narzędzia:
    • Postman
    • CodeUI
    • Selenium

Obowiązki:
  • Rozwój kompetencji w zakresie systemów oferowanych przez firmę
  • Testowanie funkcjonalności w systemach
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Raportowanie oraz dokumentowanie przeprowadzanych testów
  • Zgłaszanie występujących błędów w systemie

Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne
  • Dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (MS SQL i/lub Oracle)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Chęć rozwoju w kierunku jednego z języków programowania (Java, C#)