Quality Assurance Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-15

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Obowiązki:

Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy, a w szczególności:

  • Tworzenie planów oraz scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji wymagań
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
  • Współpraca z programistami i analitykami biznesowymi
  • Zwiększenie wiedzy, prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów
  • Samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pisaniu scenariuszy testowych
  • duża odpowiedzialność, dokładność i samodzielność
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • znajomość technologii webowych
  • chęć zwiększania wiedzy w obszarze testowania oprogramowania
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w testowaniu serwisów internetowych, szczególnie e-sklepów (minimum testy manualne)
  • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesu testowania (np. Selenium, Protractor) i podstawowa znajomość języków programowania (np. Java, JavaScript) niezbędna do automatyzacji testów
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych (np. Jmeter)
  • doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • znajomość narzędzi do zarządzania przypadkami testowymi (np. TestRail)
  • znajomość narzędzi do zarządzania błędami (np. Redmine, JIRA)
  • certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Dofinansowanie kart OK System i LuxMed
  • Parking z gwarantowanym miejscem dla rowerów, motocykli i samochodów
  • Dobrą atmosferę pracy  i integrację z zespołem
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Cotygodniowe dostawy świeżych owoców

Opis stanowiska:

Jako Quality Assurance Engineer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych teamleaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi. Realizując zadania dla kluczowych klientów firmy będziesz współpracował z pozostałymi działami firmy, w tym m.in. z Project Managerami.