ReactJS Developer / Front-end

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-15

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B / umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Płatny urlop i L4 przy umowie B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
  • Pracuj tak, jak lubisz: na jednym monitorze lub dwóch
  • Biuro w samym centrum Wrocławia - przy Głównym Rynku

Dodatkowe informacje:

  • Miej wpływ na tworzoną aplikację! To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać! :)

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za rozwijanie autorskiej aplikacji
  • Pisanie kodu i służenie pomocą innym programistom
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury frontendu
  • Dowolność i odpowiedzialność za strukturę projektu
  • Komunikacja z backendowymi developerami
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie obecnych (90/10)

Wymagania:
  • Otwarty front-end developer z doświadczeniem komercyjnym minimum dwa lata
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS i Gita
  • Znajomość ES6, react-redux, redux-saga, reselect, HOC
  • Umiejętność dobierania dobrych, czyli zrozumiałych, nazw dla zmiennych/typów/klas
  • Umiejętność podziału "druciaka" aplikacji na logiczne części w kodzie
  • Rozumienie do czego służą sagi i jak je pisać w zgodzie z reducerami
  • Umiejętność "separation of concerns" na wyższym poziomie, czyli umiejętność zdecydowania kiedy tworzyć komponent, kontener lub enhancer, dlaczego, i w którym miejscu w drzewie projektu
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programowania (clean code)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Pytania kontrolne, na które też powinieneś znać odpowiedź:

  • Czy popularny podział na components i containers ma sens? Jeżeli nie zawsze, to kiedy nie?
  • Kiedy jest sens pisać testy jednostkowe?
  • Do czego służy pole jsnext:main" w "package.json'?

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z NodeJS
  • Doświadczenie w pracy z MySQL