Regular Java Developer

Data utworzenia: 2016-04-26

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej aplikacje webowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • Jako Java Developer Kandydat będzie odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie i testowanie oprogramowania Java w nowych technologiach.

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Dobra znajomość Java;
  • Dobra znajomość: Spring Framework, MongoDB, Maven, Hadoop, HDFS, Apache Spark, Apache Kafka;
  • Wiedza w zakresie programowania obiektowego;
  • Znajomość wzorców projektowania i architektury;
  • Znajomość GIT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • 2 lata doświadczenia zawodowego.

 Mile widziane:

  • Znajomość Scala, Apache Flume.

 Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole;
  • Udział w ciekawych i skomplikowanych technologicznie projektach;
  • Nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0);
  • Naukę języka angielskiego z Native Speakerem;
  • Pakiet medyczny Medicover;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Kartę Multisport;
  • Pokój rozrywki z grami planszowymi i grami na Xbox;
  • Owocowe poniedziałki - zapas witamin w postaci owoców;
  • Wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe.