Samodzielny, kreatywny Front-End Developer

Data utworzenia: 2016-06-30

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - czołowego producenta "szytych na miarę" responsywnych witryn internetowych poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice, Chorzów, Kraków, Sosnowiec, Mysłowice, Zabrze

 Zakres obowiązków:

  • Praca w filii firmy w Katowicach
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Praca w branży e-commerce
  • Samodzielne stanowisko z dużym wpływem na kierunek rozwoju projektu
  • Praca w stałym kontakcie z centralą firmy w Londynie
  • Ciągły rozwój i styczność z nowoczesnymi technologiami

 Od Kandydata oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość HTML5/CSS3
  • znajomość Gulp lub Grunt
  • znajomość LESS lub SASS
  • znajomość Bower
  • znajomość npm
  • dobra znajomość języka angielskiego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość innych bibliotek (jQuery, backbone.js, AngularJS)
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UX
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UI

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę z najnowszymi technologiami w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • udział w zagranicznych projektach,
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych,
  • wyjścia integracyjne.