Samodzielny Programista Java

Data utworzenia: 2016-05-17

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej oprogramowanie z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Realizowane zadania:

  • udział w projekcie z dziedziny bankowości,
  • aktywna współpraca z zespołem doświadczonych programistów,
  • realizacja zadań pod presją czasu.

 Nasze super wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w programowaniu w Java, Spring
  • znajomość technologii: JSF, Perl, Angular, Informix, IntelliJ
  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do współpracy zespołowej
  • samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • duża motywacja do rozwoju swoich kompetncji

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ambitnym projekcie z dziedziny bankowości
  • dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów, zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy