Samodzielny Programista .NET

Data utworzenia: 2016-07-01

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta - jednego z wiodących liderów bankowości w Polsce poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Praca w zespole specjalistów branży IT
  • Projektowanie i nadzorowanie zaawansowanych technologii rozwoju transakcyjnego w tym:
    • przygotowywanie oprogramowania oraz realizacja poszczególnych etapów projektów
    • realizowanie prac programistycznych związanych z projektem
    • przygotowywanie testów automatycznych oprogramowania
    • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania oraz usuwanie błędów oprogramowania
  • Ciągły rozwój i styczność z nowoczesnymi technologiami

 Od kandydatów oczekujemy:

  • komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość C# na poziomie bardzo dobrym
  • wiedza z zakresu takich technologii webowych jak: ASP.NET, MCV, jQuery, LESS, CSS
  • rozumienie zagadnień związanych z wielodostępem i systemami rozproszonymi
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym porozumiewania się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość BackboneJS
  • umiejętność korzystania z WCF
  • znajomość innych bibliotek (jQuery, backbone.js, AngularJS)
  • lub doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UX albo UI

 Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • możliwość udziału w ciekawych projektach transformujących procesy i narzędzia w bankowym IT
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań,