Scrum Master (sektor finansowy)

Data utworzenia: 2017-02-27

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • uczestnictwo w projektach w roli Scrum Mastera
  • zapewnienie zgodności pracy Zespołu Deweloperskiego ze Scrum
  • wsparcie Klientów wewnętrznych w ramach prowadzonych projektów informatycznych
  • promowanie Scrum/Agile w organizacji i zespołach projektowych
  • współtworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem metod zwinnych w szczególności Scrum
  • wsparcie Product Ownera i Zespołu Deweloperskiego - zrozumienie metodyki, samoorganizacja zespołów organizacja spotkań scrumowych, coaching
  • wsparcie Product Ownera w zakresie zarządzania Product Backologiem
  • identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu
  • realizacja zadań projektowych z Zespołem Deweloperskim zgodnie z wymogami projektowymi
  • tworzenie i rozwój dokumentacji wspierającej zwinny proces zarządzania projektami
  • organizacja pracy zespołu deweloperskiego
  • raportowanie własnej pracy oraz organizacja raportowania pracy zespołu i postępów w projekcie

 Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane IT lub kierunki finansowe)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w roli Scrum Mastera
  • minimum 4- letniego doświadczenia w projektach IT
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • teoretycznej i praktycznej znajomości Scruma popartej co najmniej 2- letnim doświadczeniem pracy w Zespołach Scrumowych
  • zdolności liderskich oraz komunikacyjnych
  • znajomości technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
  • znajomości technologii IT pozwalającą na swobodną dyskusję z Developerami
  • doświadczenia w pracy z narzędziem JIRA z dodatkiem Agile (lub GreenHopper)
  • dobrej znajomości narzędzi Office (m.in. Word, Excel, Visio, Project, PowerPoint)

 Dodatkowe atuty:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze finansów oraz certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną (PMP, Prince2, Scrum)
  • mile widziana znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych i produktów ubezpieczeniowych
  • mile widziane doświadczenie w projektach IT w innych rolach - PMa, Developera, Analityka
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki komunikatywność
  • kreatywne i pozytywne nastawienie do rozwiązywania wyzwań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

silna osobowość

 Firma oferuje:

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
  • dołączysz do przyjaznego zespołu, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki *języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce