Scrum Master

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-01-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Pełnienie roli Scrum Mastera w nowopowstającym zespole, - Dbanie o przestrzeganie zasad SCRUM, - Organizacja i prowadzenie spotkań SCRUM, - Rozwiązywanie problemów w pracy zespołów, - Rozwój swoich kompetencji w zakresie SCRUM/Agile, - Udział w współtworzeniu nowego działu/zespołu developerskiego.
Wymagania

Wymagania

- Ponad 5 lat doświadczenia w branży IT, - Doświadczenie na podobnym stanowisku, - Doświadczenie w stosowaniu zasad Scrum, praktyki i teorii, - Znajomość oprogramowania Jira z doświadczeniem w realizacji nowych procesów Jira, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne, mediacyjne i doradcze, - Wiedza i / lub doświadczenie w programowaniu zwinnym (Agile: User Stories, TDD, Continuous Integration, Automated Testing), - Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane: - Znajomość innych podejść Agile: Kanban, - Certyfikat Scrum Master.
Oferta

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, - Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy), - Udział w realizacji międzynarodowych projektów, - Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach, - Przyjazną atmosferę pracy, - Prywatną opiekę medyczną, - Pakiet benefitów pracowniczych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim oraz polskim. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.