Senior/Architekt .NET

Data utworzenia: 2016-12-14

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi informatyczne i inżynierskie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Zakres obowiązków:

  • projektowanie architektury systemu
  • szacowanie złożoności systemów
  • wspieranie pozostałych członków zespołu
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
  • dokumentowanie własnego kodu
  • wykonywanie "code review" we współpracy z innymi członkami zespołu

 Od Kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji desktopowych i webowych w środowisku .NET/C# (MVVM, WPF ASP .NET MVC, WCF, Entity Framework, Linq)
  • umiejętność projektowania architektury nowej aplikacji w .NET (web oraz desktop)
  • dobra znajomość języka C# oraz zagadnień programowania obiektowego
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (poziom C1)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i zaangażowanie

 Mile widziane będzie:

  • znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, AngularJS)
  • doświadczenie w pracy z Jenkins, Git, Gerrit, Jira
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realny wpływ na tworzony produkt
  • pracę przy ciekawym, nowym projekcie dla firmy z USA
  • współpracę na umowę o pracę lub b2b
  • dodatkowe benefity
    • karta multisport
    • dofinansowanie zajęć językowych