Senior Developer Android

Data utworzenia: 2016-01-25

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Dla klienta z Irlandii poszukujemy obecnie:

miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Szczecin, Lublin, Poznań, Katowice, Białystok

 Twoje super zadania:

Przygotowanie środowiska projektowego, współpraca z głównym programistą mobilnym (iOS - Swift) oraz teamem produktowym po stronie klienta (USA), aby nadać aplikacji androidowej (Vanilla Android) odpowiedni kształt (Aplikacja w Swift w dużej mierze już jest gotowa, będzie to na pewno pomocne).

 Nasze wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Java, Android SDK;
  • analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • samodzielności i dokładności;

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Android Studio (+Gradle)
  • Custom Animations
  • Crashlytics (or Fabrics)
  • CircleCi integration
  • Mixpanel integration

 Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie