Senior Developer/Architekt .NET

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Formę współpracy B2B,
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • Indywidualna ścieżka kariery,
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dofinansowanie szkoleń,
  • Dofinansowania nauki,
  • Pakiet socjalny,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych programistów,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do kół zainteresowań np. koło żeglarskie, koło strzeleckie.

Obowiązki:
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Dokumentowanie wykonanej pracy,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów i zespołem developerskim (ok. 6 osób).

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych,
  • Minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC,
  • Praktyczna znajomość Web Services, RESTful API,
  • Znajomość Javascript, jQuery, CSS, Angular,
  • Doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker) oraz architekturą mikroserwisów i SOA,
  • Znajomość środowiska Visual Studio,
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle),
  • Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Jenkins, JIRA.

Mile widziane:

  • Certyfikacja .NET,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery.