Senior Developer Java/J2EE

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Twoje zadania:

  • rozwój i wsparcie złożonych aplikacji biznesowych w technologii Java/J2EE,
  • weryfikacja i testowanie tworzonych rozwiązań,
  • przygotowanie specyfikacji technicznych bezpośrednio z klientem,
  • wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu.

 Nasze super wymagania:

  • absolwenci studiów magisterskich lub inżynierskich z dziedziny informatyki,
  • przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych w technologii Java/J2EE,
  • znajomość Spring, Struts, JSP, JavaScript,
  • doświadczenie w pracy z kontenerem serwletów lub serwerem aplikacji (Apache Tomcat, WebSphere itp.),
  • umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość jednego z IDE (Eclipse, Netbeans) przynajmniej dobra
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji (CVS, SVN),
  • umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w dużym zespole programistów,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle,
  • znajomość zagadnień związanych z wielowarstwowymi architekturami aplikacji webowych.

 Proponujemy:

  • aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, międzynarodowych projektach,
  • budowanie doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem,
  • otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • rozwój osobisty i zawodowy w kierunku profesjonalisty Java,
  • stabilna praca w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • bezpłatna nauka języków obcych,
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia, imprezy integracyjne,
  • okresowe premie, uzależnione od wyników pracy