Senior Developer Java - JEE

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Gdańsk

Kogo szukamy?

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk

 Zakres obowiązków:

  • rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku java,
  • udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania wewnątrz organizacji,
  • aktywny udział w projektowaniu rozwoju tworzonej platformy,
  • dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego: Code Review, Refactoring,

 Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java poparta minimum pięcioletnim doświadczeniem,
  • dobra znajomość SQL,
  • samodzielność, wielozadaniowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

 Mile widziane:

  • znajomość języka Scala lub Python,
  • doświadczenia z wielowarstwowymi systemami rozproszonymi,
  • znajomość produktów i zagadnień Big Data,

 Proponujemy:

  • umowa o pracę (preferowana) klient może rozważyć umowę firma - firma
  • nowoczesne biuro - praca w biurowcu klasy A
  • pakiet benefitów poza płacowych
  • możliwości rozwoju,
  • praca w dużej firmie o uznanej marce.
  • pakiet szkoleń