Senior Developer Java - NoSQL, BigData

Data utworzenia: 2016-03-08

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w rozwoju technologii informatycznych do marketingu oraz w tworzeniu rozwiązań automatyzujących marketing, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania do automatyzacji marketingu
  • styczność z najnowszymi technologiami takich jak bazy NoSQL i przetwarzanie BigData
  • budowa aplikacji w modelu SaaS i utrzymanie ich w najnowocześniejszych centrach danych w Polsce i na świecie

 Wymagania:

  • minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy jako Architekt Java dużym atutem
  • bardzo dobra znajomość Java (J2EE, J2SE)
  • dobra znajomość Spring framework
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość HTML, CSS i JavaScript: jQuery, AngularJS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

 Mile widziane:

  • znajomość baz danych NoSQL

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania
  • unikatową możliwość pracy nad nowymi produktami, a nie wyłącznie utrzymanie istniejącego kodu
  • solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki
  • XBox'a i "plazmę" do dyspozycji zespołu
  • świetną atmosferę pracy