Senior Developer PHP - OOP

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Wrocław

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem aplikacji internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Koszalin, Wrocław

 Twoje zadania:

  • Do twoich zadań na stanowisku starszego programisty należało będzie projektowanie architektury, wybór technologii oraz implementacja poszczególnych komponentów tworzonych aplikacji wraz z zespołem programistów.

 Oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych z wykorzystaniem baz danych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP),
  • Znajomość co najmniej jednego z frameworków PHP opartego o architekturę MVC,
  • Znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność praktycznego wykorzystania ich w tworzonych projektach,
  • Bardzo dobra znajomość HTML / XHTML, CSS, JavaScript z jQuery,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych opartych o system baz danych PostgreSQL,
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji: SVN, Git,
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux w zastosowaniach serwerowych,
  • Pasja i zaangażowanie w tworzone projekty.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Udział w ambitnych projektach budowanych od podstaw z użyciem najnowszych technologii,
  • Możliwość ciągłego rozwoju.