Senior DevOps Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-12

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 83 - 110 PLN / H
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów
  • Chill room; przekąski i włoska kawa
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Fajny stos technologiczny oraz najnowsze narzędzia; wymyślamy również własne
  • Własne produkty dla dużych przedsiębiorstw lub globalnie uruchamiamy nasze inicjatywy
  • Zabawne, młode środowisko - mamy prawie zerową hierarchię i bardzo spokojne miejsce pracy
  • Międzynarodowy zasięg
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia

Obowiązki:
  • Zautomatyzuj infrastrukturalne udostępnianie złożonych, wieloskładnikowych aplikacji
  • Proponuj i wdrażaj rozwiązania trudnych problemów technologicznych dzięki narzędziom, z którymi masz pewność
  • Indywidualne duplikaty i wąskie gardła w cyklu życia aplikacji oraz eliminowanie lub tłumienie ich poprzez tworzenie skryptów lub kodu służącego do upraszczania złożoności
  • Aktywnie zarządzaj stroną operacyjną ogromnej infrastruktury chmurowej / lokalnej i opracuj lub skonfiguruj własne narzędzia, aby skalowalność i elastyczność były możliwe do osiągnięcia i zarządzania
  • Weź udział w ewoluującym projekcie istniejących rozwiązań
  • Przeanalizuj i przetestuj swoje pomysły na temat warstwy danych, komponentów sieciowych, elementów równoważących
  • Wdrażaj inteligentne monitorowanie pełnego stosu, zarówno zindywidualizowanymi, jak i gotowymi najnowocześniejszymi technologiami
  • Pracuj w zabawnym, młodym i spokojnym zespole
  • Wspieraj zespół swoim doświadczeniem i wiedzą

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Dobra znajomość sieci i inżynierii systemów, zarówno lokalnych, jak i głównych dostawców usług w chmurze (Azure, AWS, GCP)
  • Dobra znajomość skryptowania (na przykład Bash, Python, PowerShell)
  • Dobra znajomość baz danych, zarówno SQL, jak i NoSQL
  • Znajomość różnych paradygmatów architektonicznych (SaaS, IaaS, PaaS)
  • Znajomość systemów monitorowania i umiejętność szybkiego uchwycenia i interakcji z nowymi narzędziami przeznaczonymi do kompleksowego monitorowania złożonych architektur
  • Pasja do tematu - masz długoletnią, sprawdzoną pasję do pisania oprogramowania
  • Rozumowanie i głębia uczenia się; duża wiedza i kreatywność
  • Energiczność, pracowitość i wytrwałość
  • Dbałość o szczegóły, staranność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość Windows Server; administracja Windows od wersji 2016
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1)

Mile widziane:

  • Znajomość i wiedza w programowaniu w bazach danych NoSQL
  • Znajomość MongoDB
  • Umiejętność uczenia się nowych technologii w locie - ale nie nadmiernie skupiony na nowej i lśniącej technice
  • Znajomość języka włoskiego