Senior Front-end Developer (Angular)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-19

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Współpracę opartą na umowie o pracę
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Realny wpływ na architekturę systemu
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca w stałych godzinach 9:00-17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyjazdów do Londynu
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
  • Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje
  • Comiesięczne wyjścia firmowe
  • Biuro wyposażone w XBOX

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność między innymi za tworzenie platformy SaaS wspomagającej proces obróbki wideo

Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript oraz Typescript
  • Znajomość architektury Angular 5
  • Znajomość takich narzędzi jak:
    • webpack
    • gulp
    • GIT
    • SASS
    • RWD
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu architektur SPA
  • Doświadczenie w pracy z mediami
  • Znajomość technologii backendowych (PHP, Symfony3, MySQL) oraz web mobile