Senior IT Project Manager

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania IT dla największych firm szukamy

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

  • organizacja prac zespołów projektowych,
  • zarządzanie zakresem i budżetem projektu,
  • kontrola wykonania harmonogramu,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach,
  • wsparcie procesów zarządzania jakością
  • transfer wiedzy w jednym z obszarów: wytwarzania oprogramowania, *automatyzacja procesów, integracja systemów informatycznych.

 Nasze super wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów softwarowych,
  • doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych,
  • znajomość metodyki zarządzania projektami SCRUM,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektami,
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych z użyciem Javy dużym plusem
  • doświadczenie w pracy jako developer/QA będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na osiąganie celu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • wykształcenie wyższe,

 Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawych projektach